Наша цифрова ера – це час проривних відкриттів у всіх областях знань. Те, що вчора здавалося нереальним, назавтра вже застаріє, світ змінюється. Прогнози і теорії – доля футурологів, і все ж інколи цікаво трохи помріяти і уявити собі таємничий світ майбутнього.

Спеціально для вас у статті зібрано кілька неймовірних теорій про те, як зміниться наш світ через багато років.

5 років

Розпочнеться широке виробництво м’яса, молока і яєць за допомогою клітинних культур. Так зване м’ясо з пробірки прийде на зміну тваринному виробництву.

7 років

Людина вперше опиниться на Марсі. Почнеться повільне дослідження і колонізація Червоної планети, і земляни назавжди перестануть бути монопланетним видом.

30 років

При поточних темпах потепління повністю зникнуть коралові рифи. Це буде перша екосистема, знищена людиною.

40 років

До 40% енергії в світі буде добуватися з поновлюваних джерел енергії – сонця і вітру. Цілком можливо, що це допоможе не тільки вирішити проблему знищення вуглеводнів, а й допоможе у збереженні живої природи.

50 років

Населення Землі досягне позначки 10 млрд, що відчутно скоротить біологічне різноманіття планети.

100 років

До третини відомих видів живих істот вимруть при нинішніх темпах промисловості.

250 років

При сучасних темпах споживання відомі запаси нафти, газу і вугілля будуть вичерпані. До цього часу залежність промисловості від нафти і газу краще перемогти.

1 000 років

Нанотехнології та біоінженерія можуть допомогти в уповільненні процесу старіння. Людський організм стане більш досконалим, а про масові епідемії і зовсім можна забути. Звичайно, якщо ми не привеземо на Землю марсіанську чуму або щось подібне.

3 000 років

Людство навчиться використовувати енергію всієї зоряної системи, направивши енергію зірок і планет працювати на благо людства.

25-50 тис. років

Відповідно до ряду теорій, кожні 50 тис. років Земля проходить випробування “супервулканом”. Це серйозне виверження, яке небезпечне не тільки масштабними руйнуваннями через тектонічні зрушення, а й колосальними викидами в атмосферу частинок попелу.

200 тис. років

Настане новий льодовиковий період, оскільки викиди вуглекислого газу в атмосферу припиняться. Льодовик почне наступати з півночі, скувавши Європу, Сибір і частину Північноамериканського континенту.

5 млн років

Повністю зникнуть великі ссавці і багато видів птахів. Їм на зміну можуть прийти химерні комбінації земноводних і сухопутних молюсків, які краще пристосовані до нового клімату.

30 млн років

В результаті дрейфу континентів, який відбувається і зараз, але протікає майже непомітно, Африка зійдеться з Євразією. Інші континенти продовжать рух один до одного.

250 млн років

На Землі утвориться єдиний суперконтинент. Зовсім як у далекому минулому нашої планети.

500-600 млн років

Постійне посилення сонячної активності призведе до того, що рослини перестануть існувати на всій території Землі. Це спричинить за собою зміну атмосфери.

1,1 млрд років

Морська вода зникне на всій Землі через активність Сонця.

5 млрд років

Футурологія – складна річ. Багато що може змінитися завдяки проривним технологіям і новим відкриттям. Тим часом результати життєдіяльності людини можуть бути перекреслені катаклізмами і глобальними конфліктами. Тому через мільярди років нашим нащадкам непогано б опинитися де-небудь на нових населених планетах. Благо варіанти у нас вже є.

Джерело

АГРОТУРИЗМ

Радіоактивний туризм

1083
У Міністерстві інфраструктури України готуються до запуску туристичного маршруту водним транспортом Київ-Мозир-Київ. Перше судно збираються запустити вже в кінці квітня цього року. Таким чином,...

Україні потрібно розвивати сільський туризм на законодавчому рівні

1549
В Україні необхідно якнайшвидше впровадити законодавче забезпечення сільського туризму. Про це йшлося під час семінару «Основи ферських знань з надання гостинності особистим селянських...

Агротуризм в Україні розвиватиметься з допомогою Франції

1874
Підтримка розвитку агротуризму здійснюється в рамках двостороннього співробітництва між Україною та Францією, і наш європейський партнер займається проектом технічної допомоги. Як зауважив радник з...

Сільский туризм в Україні може приносити до півмільярда доходу

1698
В Україні агротуризм лише починає зароджуватися у той час, коли у США та Європі він розвивається вже понад 35 років. Щороку цей напрямок стає все більш популярним, цьому сприяє глобальна урбанізація...

В Україні стрімко зростає ринок агротуризму

984
Якщо в Європі агротуризм розвивається вже кілька століть, то в Україні – від сили років 15, пише Інформатор . І хоча українським сільським господарствам в основній масі ще далеко до європейських...

2020 рік оголошено роком сільського туризму

1008
Національна туристична організація України оголосила 2020 рік – роком сільського туризму. До сільського туризму належить і екотуризм, і відвідання різних місцевостей і різних громад, тощо. Загалом...